Rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych - czym jest PROXMOX BACKUP SERVER ?

Proxmox Backup Server to rozwiązanie klasy korporacyjnej specialnie zaprojektowane do tworzenia szybkich kopii zapasowych, przywracania maszyn wirtualnych, kontenerów czy fizycznych maszyn pracujących w systemach PROXMOX VE.

Obsługując przyrostowe, w pełni zdeduplikowane kopie zapasowe, Proxmox Backup Server znacznie zmniejsza obciążenie sieci i oszczędza cenną przestrzeń dyskową. Dzięki silnemu szyfrowaniu i metodom zapewniania integralności danych możesz bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe danych, nawet w przypadku celów, które nie są w pełni zaufane. W nowoczesnych centrach danych głównym celem jest zminimalizowanie przestojów i zapewnienie bezpieczeństwa danych. Z tego powodu niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych jest jednym z najważniejszych elementów infrastruktury, w które można zainwestować. Łatwy w użyciu serwer Proxmox Backup Server umożliwia, tworzenie kopii zapasowych danych w sposób oszczędzający miejsce, przywracanie ich w dowolnym momencie,  a dzięki uproszczonemu zarządzaniu za pomocą graficznego interfejsu użytkownika, skutkuje efektywnie skróconym czasem pracy.

 

 

 

 

 

 Najważniejsze funkcje Proxmox Backup Server 1.0:
● Bazuje na Debian Buster 10.6 z Linux kernel 5.4 (LTS)
● Wykorzystuje ZFS 0.8.4
● Wspiera Proxmox VE
● Deduplikacja
● Przyrostowe kopie zapasowe
● Superszybka kompresja z wykorzystaniem Zstandard
● Integralność danych w oparciu o algorytm SHA-256
● Zdalna synchronizacja
● Szyfrowanie client-side z wykorzystaniem AES-256
● Zarządzanie z poziomu interfejsu webowego oraz CLI
● Planowanie zadań konserwacji
● Wsparcie subskrybcyjne od Proxmox
● Licencja GNU AGPL v3

Gotowy do bezpiecznego wdrożenia kopii zapasowych danych w swoim środowisku ?

Zapraszamy do kontaku .

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.