Proxmox Mail Gateway

Oprogramowanie Proxmox Mail Gateway to wiodące rozwiązanie o otwartym kodzie źródłowym, które pomaga chronić serwer poczty elektronicznej przed zagrożeniami poczty e-mail od momentu pojawienia się nowych wiadomości na sarwerze pocztowym. Elastyczna architektura w połączeniu z przyjaznym dla użytkownika interfejsem zarządzania opartym na sieci Web pozwala informatykom i firmom z łatwością kontrolować wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail oraz chronić użytkowników przed np.spamem, wirusami, phishingiem i trojanami.

Organizacje dowolnej wielkości mogą łatwo wdrożyć platformę antyspamową czy antywirusową w ciągu zaledwie kilku minut. W pełni funkcjonalny serwer proxy poczty jest wdrażany między zaporą a wewnętrznym serwerem poczty i umożliwia kontrolę całego ruchu pocztowego z jednej platformy.

Proxmox Mail Gateway pomaga w łatwym utrzymaniu bezpiecznej i profesjonalnej komunikacji poczty elektronicznej, zapewnia ciągłość biznesową, zyskuje dobrą reputację biznesową, a także satysfakcję klientów.  

Gotowy do wdrożenia Proxmox Mail Gateway w swojej firmie ?

Zapraszamy do kontaku .

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.